Ткаченко Лідія Анатоліївна

Директор Харківської гімназії №65, вчитель математики. Спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист", "Відмінник освіти України". Стаж педагогічної роботи - 30 років. На посаді директора з 1 березня 2011 року.

/Files/images/Ткаченко.jpg

Беседіна Галина Володимирівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи,
вчитель біології. Вчитель вищої категорії, “Вчитель-методист". Педагогічний стаж -31 рік. На посаді заступника з НВР з 2004 року.

/Files/photogallery/1/Гв.JPG


/Files/images/Таршина С.А. уч. англ. языка.JPG

Таршина Світлана Анатоліїівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови. Спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель". Педагогічний стаж - 21 рік. На посаді заступника з навчально-виховної роботи з 01.09.2012 року.

/Files/images/2016/Портрет.jpg

Чаркіна Тетяна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та географії. Кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист". Педагогічний стаж 13 років. На посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2009 року.

/Files/65s__vu_Власенко О.И.==_16.jpg

Власенко Ольга Ігорівна, заступник директора з виховної роботи, вчитель початкових класів, спеціаліст. Педагогічний стаж 6 років. На посаді заступника директора з ВР з 2017 року.

Кiлькiсть переглядiв: 593