Освіта України пербуває в процесі модернізації. Якісні зміни освітньої систеи неможливі без іноваційної педагогічної діяльності. Це пов'язано з пошуком і впровадженням таких дидактчних підходів, які б гарантовано забезпечувли досягнення очікуваних результатів.
Саме для цього було розроблено науково-педагоічний проект "Росток", який спрямовний на комплексний розвиток дітей./Files/photogallery/1/IMG_0021.jpg
Відповідно до наказу МОН України №589 від 02.08.06
“Про проведення дослідно-експериментальної роботи
на базі Харківської гімназії №65 Харківської міської ради Харківської області”
заклад реалізує в своїй діяльності принципи науково-педагогічного проекту “РОСТОК”
наша гімназія єдина у Харкові, що працює по новій програмі!

ТЕХНОЛОГІЯ ДІЯЛЬНІСНОГО МЕТОДУ: В основі – ідея включення учнів в активну пізнавальну діяльність./Files/photogallery/1/IMG_0093.jpg

"Росток" -це:

• індивідуальний підхід до кожної дитини;
• принцип ГУМАНІТАРИЗАЦІЇ, який утверджує духовні цінності, формує гармонійну картину світу і духовного світу;
• формування єдності національного та загально людського;
• пріоритет розвиваючого навчання, який розкриває нові здібності в дитині;
• максимально сприятливі умови для творчої діяльності учнів;
• нові методики, технології, навчальні посібники, підручники, які ідейно складають єдиний комплекс.

/Files/photogallery/1/IMG_0083.jpgГоловна мета проекту:підвищення рівня фізичного, психологічного, духовного розвитку учнів через оганізацію їх активної творчої діяльності.