Правила користування комп’ютером в бібліотеці Харківської гімназії №65

1. Користування комп'ютером в бібліотеці гімназії безкоштовне2. Доступ в Інтернет є привілеєм читача бібліотеки, а не його правом. Порушення правил користування комп'ютером зафіксоване бібліотекарем, є достатньою підставою для позбавлення користувача даної привілегії.

3. Доступ до Інтернету в бібліотеці розглядається виключно як засіб одержання інформації, тобто для навчання та підвищення професійного рівня і не може використовуватись для ігор, електронної пошти.

4. Право доступу до комп'ютерів, призначених для інформаційного обслуговування надається читачам, які володіють навичками роботи на персональному комп'ютері з операційною системою Windows, Linux та самостійної роботи в Інтернетi та ознайомилися з даними правилами.

5. Читачі можуть записати отриману ними інформацію на USB Flash-накопичувачі, сумісні з типовими драйверами або передати її електронною поштою. УВАГА! Перед збереженням інформації носії мають бути перевірені співробітником бібліотеки на наявність вірусів. Користувач несе відповідальність за використання одержаних з Інтернету матеріалів, що захищені авторським правом..

Кiлькiсть переглядiв: 53