Учениці ХГ№65 взяли участь в роботі обласної конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина- Україна".

/Files/images/2017/IMG_5319.JPG

Учасники конференції- учениці 10-11 класів ХГ№65 - с організатором обласної коференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" Скрип Іриною Анатоліївною.

/Files/images/2017/збірка Батьківщина.jpg

Робота учениці 10-А класу Гіль Олена Русланівни "Петриківський розпис - закодоване послання з минулого у майбутнє"була відзначена Грамотою лауреата Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівсської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

/Files/images/2017/Грамота Гіль Олена.jpg

Учні ХГ№65 взяли участь у роботі обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України, яку було проведено 18 листопада 2017 року на базі Харківського національного університета імені В.Н.Каразіна.

Список учасників конференції
Мещеряков Ян Ярославович 11 клас Хоріна Юлія Леонідівна
Власенко Микита Олександрович 8 класХоріна Юлія Леонідівна
Артемасов Артем Віталійович 10 клас Пархоменко Інна Володимирівна
Бондаренко Артем Мовсесович 8 клас Пархоменко Інна Володимирівна
Ібрагімова Діана Фаїківна 8 клас Пархоменко Інна Володимирівна
Лавров Данило Юрійович 6 клас Пархоменко Інна Володимирівна
Дьомочкіна Ірина Ігорівна 10 клас Косенко Юлія Петрівна
Светлова Діана Ігорівна 6 клас Лисюк Ніла Володимирівна
Шаргуленко Вікторія Володимирівна 6 клас Дяченко Світлана Львівна
Божко Марія Юріївна 8 клас Попова Галина Борисівна

/Files/images/2017/IMG_20171118_122016.jpg

Гамуля Юрій Гарійович, керівник секції "Екологія", доцент кафедри ботаніки та екології рослин біологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, Божко Марія, учениця 8 класу, учасниця конференції в секції "Екологія".

Команда юних біологів "Оніхофори" у складі Александренко Борис, Гіль Олена, Євтушенко Дмитро, Зюбан Дмитро та Приходько Марія під керівництвом вчителів біології Беседіної Галини Володимирівни та Попової Галини Борисівни взяли участь у ХІІ міському турнірі юних біологів для учнів 9-11 класів ЗНЗ м.Харкова.

/Files/images/2017/DSCN6252.JPG

/Files/images/2017/диплом оніхофори.jpg

"Слобожанська земля - це флагман науки і колиска патріотів". П.О. Порошенко

03 березня 2017 року у ході візиту на Харківщину Президент України разом із головою ХОДА Юлією Світличною зустрівся з кращими учнями та студентами навчальних закладів області, серед яких учениця 7-А класу гімназії Якушко Анастасія, яка отримала стипендію Президента України як переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2016 році.

/Files/images/2017/А.Якушко, П.Порошенко.jpg

Спілкуючись з обдарованою молоддю, Петро Порошенко зазначив, що минулого року Харківщині вдалося стати лідером за результатами учнівських конкурсів.

«Завжди вважалося, що центром науки країни є столиця. І саме представники Києва зазвичай були лідерами за кількістю переможців олімпіадта конкурсу наукових робіт Малої академії наук. Але вам вдалося зламати цю тенденцію та підтвердити високе звання Харкова як міста науки. Слобожанська земля - це флагман науки і колиска патріотів», - сказав Президент.

Він зауважив, що свої знання молодь має використати на благо країни.

«Від вас Україна чекає креативного мислення та громадянської позиції. Разом ми побудуємо нову Україну», - підкреслив Глава держави.

Cвято "Обдарованість" Новобаварського району

1 березня 2017 року в залі Адміністрації Новобаварського району відбулось урочисте вручення сертифікатів учням навчальних закладів, нагороджених стипендіями Харківської міської ради. Учениця 10-А класу Чередніченко Вероніка отримує стипендію Харківської міської ради за успіхи в навчанні у 2016/2017 н.р.
/Files/images/2017/DSC_0049.JPG
Також у цьому році Грамотою Адміністрації Новобаварського району нагороджена учениця 7-А класу Якушко Анастасія в номінації "Талант". Анастасія отримує стипендію Президента України за перемогу у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка .
/Files/images/2017/DSC_0086.JPGЯкушко Анастасія, Президентський стипендіат, вчитель української мови та літератури Пасічник Олена Миколаївна
Учасників свята привітали і вручили сертифікати на отримання стипендій, буклети "Обдарована молодь" і цінні подарунки голова Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Анатоліївна Цибульник, депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, депутат міської ради Юрій Ігорович Медведєв, директор комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" Олексій Олександрович Топчій та директор підприємства "Santan" Олександр Михайлович Паламарчук.
Указ Президента України №493/2016 "Про призначення стипендій Президента України переможцям VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"
Нагородження стипендіатів Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу " у 2015/2016 навчальному році

/Files/images/2016/IMG_2092.JPG

/Files/images/2016/IMG_2095.JPG

Балан Олеся, учениця 10-А класу, стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" у 2015/2016 навчальному році.