11 травня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся конкурс-захист проектів слухачів Школи розвитку «Мер міста», у якому честь Новобаварського району захищали учнів ХГ№39, ХГ№65, ХЗОШ№54, ХЗОШ»92, ХЗОШ№153.

/Files/images/2017/DSCN5890.JPG

Проект Харківської гімназії №65 "Територія навчального закладу - дзеркало міста" був представлений учнем 10-А класу Шапошниковим Олексієм.

/Files/images/2017/DSCN5894.JPGШапошников Олексій, учень 10-А класу, переможець конкурсу проектів Школи розвитку "Мер міста" "Якщо б мером був я"

Усі проекти, на думку членів журі, були важливі для розвитку міста та варті перемоги, та після тривалої боротьби Дипломом переможця в Школи розвитку "Мер міста" "Якщо б мером був я" у номінації «Екологічний проект» була відзначена робота учнів гімназії.
Учениця 9-В класу Неблієнко Тетяна та учень 10-А класу Шапошников Олексій у повному обсязі успішно виконали програму університетської Школи розвитку «Мер міста» та були нагороджені сертифікатами.
Вітаємо дипломанта! Бажаємо успіхів у навчанні, натхнення та сил у реалізації проекта.
20 березня 2017 року в Управлінні освітою Новобаварського району відбувся ІІ тур (презентація) І (районного) етапу міського конкурсу учнівських проектів для учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей", в якому взяла участь переможець І (заочного) туру конкурсу учениця 6-В класу Попова Анна, яка представила свій проект "Абетка мого міста".
/Files/images/2017/20170320_154954.jpg

/Files/images/2017/20170320_153321.jpg

Проект "404"- невідомі сторінки історії мого роду

Проект "404" - невідомі сторінки історії мого роду (презентація)