/Files/images/2017/IMG_2319.JPG
12 жовтня 2017 року для учнів 10-11 класів був проведений профорієнтаційний урок Паботом Олександром Васильовичем, доцентом кафедри адміністративного права і процесу факультету №3 Харківського Національного університету внутрішніх справ.
11 жовтня 2017 року представник Національної Академії Національної Гвардії України майор Ковальчук Є.В. провів профорієнтаційні уроки для учнів старшої школи.
/Files/images/2017/DSCN6303.JPG
/Files/images/2017/DSCN6305.JPG
10 жовтня 2017 року загін юних миротворців, до складу якого увійшли учні 10 класу, взяли участь в профорієнтаціному заході "День відкритих дверей" східного територіального командування Національної гвардії України.
/Files/images/2017/IMG_2327.JPG
/Files/images/2017/IMG_2328.JPG
/Files/images/2017/IMG_2336.JPG
/Files/images/2017/IMG_2338.JPG
6 жовтня 2017 року студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу провели майстер-класи за темами "Солодка краса: робота з мастикою", "Стильно та модно: як доповнити свій образ хусткою або краваткою".
/Files/images/2017/DSCN6178.JPG
/Files/images/2017/DSCN6185.JPG
/Files/images/2017/DSCN6187.JPG
/Files/images/2017/DSCN6188.JPG
30 вересня 2017 року учні 9-11 класів гімназії взяли участь в "Ночі науки", щорічному заході, який проводиться під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
/Files/images/2017/IMG_2293.JPG
/Files/images/2017/IMG_2292.JPG
/Files/images/2017/IMG_2291.JPG
В рамках заходу учні відвідали Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Українська інженерно-педагогічна академія, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.
Учні були поінформовані щодо факультетів та спеціальностей закладів, взяли участь в проведенні дослідів.
/Files/images/2017/IMG_2286.JPG
/Files/images/2017/IMG_2288.JPG
13 вересня 2017 року в гімназії в рамках проекту "День програміста. Профорієнтаційні зустрічі із представниками ІТ-компаній і провідних ВНЗ" відбулась зустріч учнів 9-11 класів із волонтером асоціації "ІТ України" Сергієм Мормулем за темою "Майбутнє. Світ ІТ-технології".
Під час презентації учнів було поінформовано щодо актуальних спеціальностей та ІТ-професій. Зустріч була проведена за участі провідних ІТ-компаній: EPAM Systems, Softserve, Ciklum, Luxoft, Global Logic Ukraine та інших.
/Files/images/2017/DSCN5994.JPG
/Files/images/2017/DSCN5995.JPG
В 2015 році учні гімназії приєднались до Міжнародної програми "Об'єднайтесь за права людини" за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Гімназія плідно співпрацює з вищими навчальними закладами міста Харкова.

Форми співпраці

Загальноосвітні навчальні заклади

Вищі навчальні заклади

Двосторонні угоди про творчу співпрацю з ВНЗ

Харківська гімназія №65 Харківської міської ради Харківської області

УІПА

Проведення теоретичних та практичних занять на базі ВНЗ

ХНПУ ім.. Г.С. Сковороди

Історичний факультет:

-проведення семінарів та лекцій для студентів історичного факультету

-Виступи на конференціях

Науково-дослідницька робота учнів-членів МАН

Академія міського господарства

ХНУ ім.. Каразіна

-фізико-математичний факультет

-філологічний

Екологічний факультет

Залучення викладачів ВУЗів для проведення занять в ЗНЗ (профільних спецкурсів, факультативів, до керівництва предметними гуртками)

Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, факультет соціальної педагогіки

-Проведення лекцій, тренінгів;

ХНПУ ім.. Г.С. Сковороди. Інститут козацтва

-Проведення історичних вечорів, урочистостей, свят

-методична допомога у проведенні позакласних заходів з історії, правознавства

Університет цивільного захисту України

-Проведення лекцій з напрямів «Безпека життєдіяльності», «Цивільна оборона»

Методична допомога в організації та проведенні урочистостей, Дня цивільної оборони.

Профорієнтаційна робота

НТУ «ХПІ», фізико-технічний факультет

ХДЗВА (зооветеринарна академія)

ХНАГХ

Харківський державний університет харчування та торгівлі

УІПА

Харківський національний університет внутрішніх справ

ХТЕІ КНТЕУ

Інші форми співпраці:

- практика

Харківський гуманітарно-педагогічний інститут, факультет соціальної педагогіки

-проходження практики студентами на базі ХГ№65

-надання методичної допомоги.

В 2012 році підписаний двосторонній договір про співпрацю з Національним фармацевтичним університетом та розроблений план спільних заходів: проведення занять «майстер-клас» викладачами Національного фармацевтичного університету на базі кафедр НФаУ; читання лекцій на базі ХГ № 65 та проведення тематичних екскурсій на території Hаціонального фармацевтичного університету .