/Files/22282094_151778955425338_5408010301310871095_n.jpg

КОВТУН НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА - СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ, СПЕЦІАЛІСТ, СТАЖ РОБОТИ - 2 РОКИ, ПРАЦЮЄ У ГІМНАЗІЇ З 1 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

ПОНЕДІЛОК: 13.00. - 16.00
СЕРЕДА: 09.00 - 12.00
П,ЯТНИЦЯ: 13.00 - 16.00

Діяльність соціального педагога спрямована на надання індивідуальної та соціально-педагогічної допомоги людині, сім’ї, групі осіб, які попали у важку для них життеву ситуацію.

Соціальні проблеми

1. Соціалізація учнів та подолання дезадаптації;

2. Девіантні підлітки;

3. Соціально-педагогічна робота з дітьми, котрі зазнали сімейного насилля;

4. Соціальна допомога дітям, які знаходяться під опікою;

5. Залучення дітей до школи;

6. Соціальне сирітство.

Шляхи рішення соціальних проблем:

1. Соціальна діагностика, соціометричне дослідження, педагогічне спостереження, індивідуальні бесіди, тренінгові заняття з навичок комунікативного спілкування,захисту проти насилля

2. Соціальний контроль учня та соціальний патронаж родини, індивідуальне та групове консультування, інформування з правових питань.

3. Анкетування, тестування дітей для виявлення учнів, які зазнали насилля, бесіди та консультування батьків про шкідливі наслідки для психіки дитини, інформування та попередження батьків, притягнення до відповідальності осіб, що чинять насильство над дитиною, медико-соціальна реабілітація жертв насильства в сім’ї, охорона дитинства.

4. Створення банку даних дітей, які залишилися без піклування батьків та соціальний контроль за утриманням та вихованням дітей даної категорії, захист особистих та майнових прав неповнолітніх, соціальний патронаж дитини та її опікунів, соціальний контроль, соціальне страхування, матеріальна допомога.

5. Робота у мікрорайоні по виявленню дітей, які не приступили до навчання, обстеження житлово-побутових умов та надання відповідних актів, подання листа до СЮП, співпраця з соціальною службою.

6. Виявлення соціальних сиріт, консультування та інформування батьків з приводу виховання та розвитку, співпраця з соціальною службою, службою у справах неповнолітніх, СЮП

7. Створення банку даних неблагонадійних сімей, дітей, що знаходяться під опікою, дітей схильних до правопорушень, жебракування, дітей схильних до суїцидальних спроб, сімей, в яких використовують психологічне та фізичне насилля, поновлення даних щомісяця.

Кiлькiсть переглядiв: 54