Нагородження призерів міського фестивалю шкільних засобів масової інформації "Створюємо майбутнє відповідально!"

/Files/images/2017/призери міського фестивлю шкільних ЗМІ Новобаварський район.jpg

23 травня 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулось підведення підсумків роботи Школи журналіста та нагородження переможців Фестивалю шкільних ЗМІ «Створюємо майбутнє відповідально!»

Школи Новобаварського району взяли активну участь в Фестивалі шкільних ЗМІ в різних номінаціях: «Шкільне періодичне видання», «Шкільне відео», «Шкільне радіо», «Соціальна реклама», конкурс спецвипусків шкільних газет до Дня перемоги, Дня пам’яті та примирення, з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників, конкурсі лепбуків за темами «Я маю право», «Харків’янином бути престижно», конкурсі буклетів ДЮГО за темою «Самоврядування – це ми!».

Роботи шкіл на гімназій району відзначені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів фестивалю шкільних засобів масової інформації «Створюємо майбутнє відповідально!».

Вітаємо призерів! Бажаємо наступних перемог!

Участь представників "АГУС" у роботі Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

18 травня 2018 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею №27 відбулось засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС). Організація учнівського самоврядування Новобаварського району «Росток» була представлена ученицею ХГ№65 Гіль Оленою.

/Files/images/2017/експертна група Новобаварського району.jpg

Під час засідання були розглянуті такі питання:

- про підсумки роботи ХМОУС у 2017/2018 навчальному році;

- про проведення заходів «Фестивальної весни ХМОУС-2018» (Дебатного турніру шкільної ліги, заключних заходів Школи розвитку «Мер міста», фестивалю шкільних ЗМІ, естафети патріотичних справ, фестивалю ігрових програм);

- про реалізацію освітнього простору «Виховний простір Харківщини»;

- про відзначення дня Європи в Україні (участь у заходах Асоціації шкільних Євроклубів ХМОУС);

- про реалізацію проекту «Я маю право!», «Інститут освітнього омбудсмена» в закладах освіти м. Харкова;

- про презентацію чергового випуску міської учнівської газети «Шкільний Харків»;

- про відзначення Міжнародного дня миротворців 29 травня 2018 року;

- про проведення конференції «Україна в миротворчих місіях. Реалії, перспективи».

Під час засідання була сформована незалежна експертна група з представників районних організацій учнівського самоврядування та здійсненна експертна оцінка діяльності районних та шкільних організацій учнівського самоврядування.

Участь у заходах Школи розвитку "Мер міста"

15 травня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось нагородження переможців конкурсу проектів «Якби мером був я». Церемонію нагородження здійснювала директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна та ректор Харківського національного університету міського університету міського господарства Бабаєв Володимир Миколайович.

За результатами конкурсу проектів Школи розвитку «Мер міста» «Як би мером був я» дипломами І ступеня відзначений проект учня 3-А класу ХГ№65 Набойченка Сергія.

/Files/images/2017/DSCN7162 - копия.JPG

Подякою ректора Харківського національного університету міського університету міського господарства Бабаєва В.М. відзначена учениця 10-А класу ХГ№65 Гіль Олена за розробку Стратегії розвитку Харківської міської організації учнівського самоврядування на 2018-2022 роки.

/Files/images/2017/DSCN7180.JPG