УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти постановляю:

1. Провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.

2. Кабінету Міністрів України розробити та затвердити до 1 лютого 2013 року план заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям розробити та здійснити заходи з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

м. Київ

28 грудня 2012 року

№ 756/2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 лютого 2013 р. № 74-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості (далі - план заходів), що додається.

2. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, відповідальним за виконання плану заходів, подати до 15 лютого 2014 р. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту інформацію про стан його виконання для її узагальнення та подання до 15 березня 2014 р. Кабінетові Міністрів України.

3. Установити, що фінансування плану заходів здійснюється за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади у Державному бюджеті України на 2013 рік, а також за рахунок інших не заборонених законом джерел.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням Кабінету Міністрів України

від 4 лютого 2013 р. № 74-р

ПЛАН

заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

1. Подати в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо удосконалення законодавства в частині фінансування системи позашкільної освіти.

МОНмолодьспорт, Мінфін, Мінекономрозвитку.

IV квартал.

2. Провести:

у м. Києві Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості “Країна юних майстрів”.

МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Лютий;

регіональні конкурси-огляди художньої самодіяльності дитячих колективів та забезпечити їх висвітлення у державних засобах масової інформації.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, МОНмолодьспорт, Держкомтелерадіо.

I-III квартали;

Всеукраїнський фестиваль творчості дітей-інвалідів.

Мінсоцполітики, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

Жовтень - листопад.

3. Організувати:

концерти учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів у рамках гастрольного туру мистецького проекту “Юні таланти України” у мм. Вінниці, Сімферополі, Донецьку.

Мінкультури.

Березень, квітень, жовтень;

урочисту церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої”.

Мінкультури, МОНмолодьспорт.

Травень.

4. Провести:

Всеукраїнський огляд-звіт переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів.

МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Квітень - травень;

IV Міжнародний фестиваль “Сонячний каштанчик”.

Мінкультури.

Травень;

XV Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів “Понтійська арена - 2013”.

Мінкультури.

Червень - липень;

Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль.

Мінкультури.

Червень.

5. Організувати Всеукраїнський фестиваль “Щасливі долоні” талановитих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

МОНмолодьспорт.

Червень - липень.

6. Провести Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Сузір’я талановитих дошкільнят”.

МОНмолодьспорт.

Вересень.

7. Організувати проведення 42-го чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму.

МОНмолодьспорт.

Липень.

8. Провести IX Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців - активістів руху учнівської молоді “Моя земля - земля моїх батьків”.

МОНмолодьспорт.

Липень.

9. Організувати урочистий збір переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук для вручення стипендій Президента України.

МОНмолодьспорт.

Жовтень.

10. Провести Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти, присвячений Року дитячої творчості.

МОНмолодьспорт.

Листопад.

11. Організувати проведення:

IV Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутнє України”.

МОНмолодьспорт.

Листопад;

Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю “Орелі”.

Мінкультури.

Грудень;

благодійного концерту дитячих художніх колективів позашкільних навчальних закладів для дітей з числа соціально незахищених категорій до дня Святого Миколая.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Грудень.

12. Провести Всеукраїнський форум учнів - членів Малої академії наук.

МОНмолодьспорт.

Грудень.

13. Сприяти участі дітей та дитячих художніх колективів у міжнародних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах, літніх школах.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МОНмолодьспорт, Мінкультури, Держмолодьспорт.

Протягом року.

14. Забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості у державних засобах масової інформації.

Держкомтелерадіо.

Протягом року.

15. Сприяти діяльності всеукраїнських дитячих громадських організацій у виконанні програм (проектів, заходів), присвячених Року дитячої творчості.

МОНмолодьспорт, Держмолодьспорт, Мінсоцполітики.

Протягом року.

16. Покращити у вищих педагогічних навчальних закладах організаційно-методичну роботу, спрямовану на удосконалення системи професійної підготовки кадрів для позашкільної освіти.

МОНмолодьспорт.

Протягом року.

17. Провести Всеукраїнську інтернет-олімпіаду для учнів 7-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів.

МОНмолодьспорт, Національна академія педагогічних наук (за згодою).

Жовтень - грудень.

18. Забезпечити відкриття Міжнародного учнівського навчально-лабораторного конференц-центру.

МОНмолодьспорт.

Вересень.

Кiлькiсть переглядiв: 57