Звіт
Харківської гімназії № 65 Харківської міської ради Харківської області
щодо виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»

У січні 2013 року на виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» було розроблено план заходів, присвячених року дитячої творчості, на 2013 рік. Відповідно до плану учні гімназії змогли відкрити свої творчі здібності, приймаючи участь у конкурсах, змаганнях, естафетах різних рівнів.

Розпочався в гімназії Рік дитячої творчості відкриттям малих олімпійських ігор і участю у районних.

У грудні 2013 року команда «Бумеранг» отримала грамоту «За активну участь» у районному конкурсі учнівських екологічних агітбригад у рамках Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

18 лютого 2013 року команда учнів 10-11 класів під керівництвом вчителя фізичної культури Гулаги Анатолія Михайловича взяла участь у відкритих змаганнях з техніки пішохідного туризму на смузі перешкод у закритому приміщенні, присвячених Герою Радянського Союзу Петру Петровичу Дзюбі.

7 лютого того ж року в гімназії було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» і відібрано дві команди. На районному етапі гри «Що? Де? Коли?» команда молодшої групи зайняла V місце, старшої групи - IV місце.

12 березня 2013 року учні 10-А класу взяли участь у спартакіаді допризовної молоді та воєнно-спортивній грі «Патріот».

З 22 по 31 березня учні 11-А класу взяли участь у Відкритій першості вихованців Жовтневого району зі скелелазіння у с. Краснокам’янка АР Крим.

У квітні силами учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Шевельової Ірини Євгеніївни в гімназії було проведено конкурс літературно-музичних композицій, присвячених Великій Вітчизняній війні.

Вперше вокальний колектив під керівництвом вчителя музики Чумачок Вікторії Олександрівни взяли участь у 9-ому молодіжному фестивалі пісень про ВВВ 1941-1945 рр. «Перемога» за що були нагороджені грамотою за активну участь.

5-В клас взяв участь у районному учбово-краєзнавчому зльоті учнів 5-х класів, присвяченому визволенню Харківщини та м. Харкова.

У листопаді 2013 року у районному огляд-конкурсі художньої самодіяльності стали лауреатами учень 3-А класу Лермонтов Даніїл, учениця 11-А класу Торохтій Олена за що були нагороджені на гала-концерті у ЦДЮТ № 2.

Учениця 10-А класу Бойко Юлія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Презентую тебе, Україно!» у номінації «Кращий художній твір».

30 листопада учениця на Обласному етапі Всеукраїнської конференції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна!» Набатян Кристина стала лауреатом, Гордієнко Наталія – переможцем.

Новорічні заходи пройшли за планом. Учні гімназії прийняли участь у районному Конкурсі ялинкових прикрас, міському конкурсі «Зимова казка», Всеукраїнському конкурсі «дитячих саморобних подарунків». На базі гімназії пройшли свята для молодшої школи «У гості до Маші та Ведмедя», для старшої школи – «Шоу пародій».

Всі заплановані заходи на 2013 рік було виконано у повному обсязі. Окрім запланованих, учні гімназії брали участь у творчих районних, міських, всеукраїнських конкурсах і організовували власні.