Підведення підсумків гімназичного конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Чарівна зима"

У 2014 році в гімназичному конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Чарівна зима" взяли участь учні 1- 8, 11 класів.

Конкурс проводився в таких номінаціях - "Новорічка листівка", композиція "Зимові пригоди", "Новорічна іграшка".

Найбільшу кількість робіт на конкурс надали учні 2 - Г та 3 - А класів.

Журі визначило найкращі роботи, їх автори будуть відзначені грамотами:

Дергоусова Марія - 1-А, Кириченко Артем - 1-В, Семененко Максим- 1-В, Нос Арина - 4-Б, Морозова Дарина - 3-Б, Нестеренко Аліна -8-А, Шклярук Олеся - 8-А, Влащенко Дмитро - 7-В, Білозьорова Катерина - 8-А, Мажара Анастасія -11-А.

Колектив гімназії висловлює подяку учням 2-А, 3-А, 3-Б, 4-А , 11-А класів та їх класним керіникам за допомогу в підготовці до новорічних свят.