Загальногімназичний конкурс юних читців

Відповідно плану проведення тижня російської мови та літератури в гімназії у 2016/2017 навчальному році 07.02.2017 був проведений конкурс юних читців серед учнів 1-11 класів у різних вікових категоріях:

1-4 класи за темою «В гостях у казки», 5-8 класи за темою «Веселі вірші про школу», 9-11 класи «Про Батьківщину, мужність та славу».

З результатами змагань призові місця були розподілені таким чином в наймолодшій віковій категорії (1-2 класи):

І місце – Протопопова Кира, 2-А клас, ІІ місце – Шевченко Євгеній, 1-Б клас, Пеотровський Дмитро, 2-Г клас , ІІІ місце- Сорокотяга Єва, 2-В клас , Сподіна Вероніка, 1-А клас. Перемогу в номінації «За артистизм» здобула Лимиш Таісія, 1-Г клас, в номінації «Приз глядацьких уподобань» Старостенко Денис, 1-В клас.

В молодшій віковій категорії (3-4 класи):

І місце – Черномаз Анастасія, 4-А клас, ІІ місце – Почепецький Тихон, 3-Б клас, Колоусова Ярослава, 3-В клас, ІІІ місце – Лобанова Анастасія, 4-Б клас, Вальчук Роман, 4-В клас, Москаленко В’ячеслав, 4-Г клас.

В середній віковій категорії (5-6 та 7-8 класи) за темою «Веселі вірші про школу» призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Лагутіна Анастасія, 6-В клас, ІІ місце – Істомін Тимофій, 6-А клас, Колбасова Олександра, 6-Б клас, ІІІ місце – Жалдак Вікторія, 5-А клас, Пантюхіна Олеся, 5-Б клас, Бухонкіна Єва, 5-В клас.

Серед учнів 7-8 класів призові місця учасників конкурсу розподілилися таким чином:

І місце- Маракіна Анжеліка, 7-Б клас, ІІ місце –Ібрагімова Діана, 7-А клас, Підгайна Поліна, 7-В клас, ІІІ місце- Кушнір Софія, 8-А клас, Стоянченко Емілія, 8-Б клас, Литвинова Катерина, 8-В клас.

Найстарші учасники (учні 9-11 класів) декламували поезію за темою «Про Батьківщину, мужність та славу». За результатами конкурсу

І місце посіла учениця 11-А класу Гордієнко Наталія,

ІІ місце – учениця 9-А класу Гіль Олена,

ІІІ місце- учениці 9-Б класу Проненко Валерія, 10-А класу Хомут Карина.

Настрій учасників конкурсу, вболівальників та членів журі був піднесений. Свято поезії завершилося, всі залишилися задоволеними. Діти висловили бажання робити такі зустрічі частіше. Активних учасників та переможців нагороджено грамотами та подяками. Учителі української мови та літератури висловили щиру вдячність всім учасникам, учителям та адміністрації за допомогу в організації та проведенні конкурсу юних читців.