Відзначення в гімназії Європейського дня мов

Засідання євроклубу "Міст" з нагоди Європейського дня мов
/Files/images/2017/h_ua_den_yazikov.jpg
26 вересня відзначається Європейський день мов. Це ще доволі молоде свято, адже Європейський день мов був проголошений лише в 2001 році.

ХХІ століття названо століттям поліглотів, а метою цього дня є підвищення рівня міжкультурного та міжмовного розуміння жителів Європи.

Важливо вивчати іноземні мови як в школі, так і упродовж всього життя.

Сьогодні збільшується кількість людей, які вільно розмовляють. Як мінімум, однією іноземною мовою.

В Європі офіційно рівноправно використовуються наступні мови: англійська, болгарська, угорська, грецька, датська, ірландська, іспанська, італійська, латиська, литовська, мальтійська, німецька, нідерландська, польська, португальська, румунська, словацька, словенська, фінська, французька, чеська, шведська, естонська.

Вам, напевно, знайоме прислів’я «Знати багато мов – означає мати багато ключів від одного замка».

/Files/images/2017/DSCN6112.JPG

Учасники квесту "Галопом по Європам" серед учнів 5-6 класів з нагоди Європейського дня мов.