Участь у відкритому занятті Школи розвитку "Мер міста"

2017-11-08

/Files/images/2017/DSCN6396.JPG

На відкритому занятті Школи розвитку «Мер міста» 08.11.2017 року, яке було проведено за участі ректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доктор наук з державного управління, академік, почесний громадянин м. Харкова Бабаєва Володимира Миколайовича, Полякової Інна Валентинівна, методист Науково-методичного центру Департаменту освіти Харківської міської ради, Малиніної Тетяни Василівни, директора Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Бельської Тетяни Валентинівни, доцента кафедри менеджменту і адміністрування, доктора наук з державного управління, Гайдученко Світлани Олександрівни, доцента кафедри менеджменту і адміністрування, Кравець Ольги Миколаївни, начальника відділу корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Новобаварський район був представлений активістами учнівського самоврядування ХГ№39 та ХГ№65.

Учениця ХГ№65 Гіль Олена, заступник голови Асоціація шкільних євроклубів ХМОУС, презентувала стратегію розвитку Харківської асоціації шкільних Євроклубів за напрямом «Міжнародна діяльність».

/Files/images/2017/DSCN6399.JPG