Конкурс краси та талантів "Міс та Містер осінь"-2017

Щорічний традиційний конкурс краси та талантів "Міс та Містер Осінь" для учнів ХГ№65 пройшов яскраво, весело, креативно. Конкурс було проведено в трьох вікових категоріях за такими темами: для учнів 1-2 класів - "В гостях у казки", для учнів 3-4 -"Запрошуємо в Діснейленд", для учнів 5-6 класів - "Зіркові дуети".

Переможцями в наймолодшій віковій категорії стала пара 1-В класу "Аліса і Шляпник" - Єромоленко Аліна та Щербань Тимофій, в середній віковій категорії пара 4-В класу - "Моана і Мауї" - Притула Олександр та Демідова Руслана, в старшій віковій категорії - "Павло Воля та Зірка" - Заволока Діана та Реднєв Даніїл

Учні продемонстрували свої таланти, розкрили творчий потенціал.

Кожна пара була відначена дипломами призерів, переможців в номінаціях та нагороджена подарунками.