Участь учнів гімназії у молодіжній конференції "Шлях до успіху!"

16 листопада 2017 року за ініціативою Адміністрації Новобаварського району Харківскої міської ради для для лідерів учнівського самоврядування району на базі ХСШ №162 пройшла молодіжна конференція «Шлях до успіху!». В конференції взяли участь понад 200 учнів, які мали можливість поспілкуватися з успішними молодими людьми Харкова. Ділились своїм життєвим досвідом представники Харківської міської ради Костянтин Лобойченко й Михайло Лазарєв; депутат Олександр Ткаченко; бізнесмени, керівники компаній: Олександр Паламарчук, Віталій Шейн, Олександр Секірін, Софія Беленкова, Вячеслав Кутовий, Даниїл Маринич.

Учасники конференції прийшли до єдиної думки: «Успіх – це самодисципліна, перемога над собою, над особистою лінню. Успіх – це праця!»