Участь у звітно-виборчій конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування

Активісти учнівського самоврядування "АГУС" Гіль Олена, Наблієнко Тетяна, учениці 10-А класу, Александренко Борис, учень 9 класу вязли участь в роботі звітно-виборчої конференції учнівського самоврядування.

/Files/images/2017/DSCN6459.JPG

На конференції працювала інтерактивна експозиція "Діти знають як зробити світ кращим", зіркова алея ХМОУС "Створюємо майбутнє відповідально" (презентація досвіду кращих шкільних дитячо-юнацьких організацій року). До уваги учасників була представлена виставка робіт конкурсу проектів "Марафон унікальних справ".

/Files/images/2017/DSCN6464.JPG

Під час роботи конференції відбувалась презентація досягнень та перспектив розвитку Харківської міської організації учнівського самоврядування на 2018-2022 роки. Гіль Олена, голова Асоціації шкільних Євроклубів ХМОУС, виступила на конференції з доповіддю "Міжнародна співпраця".

/Files/images/2017/DSCN6461.JPG

Робота організації учнівського самоврядування "АГУС" за 2016/2017 навчальний рік була відзначена Дипломом ІІ ступеня "За сприяння розвитку учнівського самоврядування та ефективну діяльність у складі Харківської міської організації учнівського самоврядування".

/Files/images/2017/DSCN6477.JPG

За підсумками конкурсу учнівських робіт громадських ініціатив "Марафон унікальних справ ХМОУС" проект учнів ХГ№65 "Євроможливості" був відзначений Дипломом ІІІ ступеню.