Відкриття оновленої спортивної зали

У гімназії відбулося відкриття оновленої сучасної спортивної зали. Для учнів гімназії - це можливість тренуватися у сучасних умовах, готуватися до спортивних змагань та здобувати нові перемоги! Ремонт стелі, підлоги, стін, роздягалень, тренерської - все, що портібно для комфорту при заняттях фізичною культурою і спортом.Все це стало можливим завдяки налагодженій роботі Департаменту освіти, депутатського корпусу партії "Відродження" Новобаварського району, батьківського комітету. За програмою Харківського міського голови Генадія Адольфовича Кернеса у гімназії відкрито цілий спортивний комплекс. У 2015 році було відкрито реконструйований стадіон, а сьогодні - оновлену спортивну залу! Учні гімназії отримали подарунки від голови Адміністрації Новобаварського району Т.А. Цибульник та депутата Харківської міської ради О.Ю. Ткаченка : баскетбольні, волейбольні, футбольні м"ячі, скакалки, м"ячі для фітнеса. На святі були присутні олімпійські чемпіони, харківські спортсмени - О.О. Сердюк (бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах, 2004 рік) та К.В. Дубровіна (Сердюк) (срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї, 2000рік). Вони стали кращими по стрільбі з луку. Свято пройшло весело, позитивно, спортивно!