Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою Лєбову Олександру, ученицю 2-В класу, в обласному етапі конкурсу "Охорона праці очима дітей".

/Files/images/2017/thumb-newsDocument-564x376-c114.jpg

На конкурс малюнка було надано 800 робіт, переможців визначали в трьох вікових групах. Конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" проводиться по всій країні до Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня).

Найкращі роботи вихначало компетентне журі, до складу якого увійшли директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, начальник ГУ Держпраці в Харківській області Володимир Рожанський.

"Надалі роботи переможців будуть направлені до Києва для участі у другому етапі конкурсу, який визначить переможців в країні. Але для Харківської області вони вже є переможцями, які будуть нагороджені цінними подарунками та запрошені на святкування Всесвітнього дня охорони праці"Ю - зазаначили в ГУ Держпраці в Харківській області.

Вітаємо з перемогою Бутову Валерію, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІІ місце районного конкурсу дитячого малюнку "Хай війни стихають від сміху дитини".