Участь у регіональній студентсько-учнівській науково-практичній конференції "Навчальний заклад: історія та сучасність"

Одним з успішних напрямків роботи закладу з обдарованною молоддю є участь в учнівських науково-практичних конференціях різного рівня: від гімназичних до міднародних.

/Files/images/2017/DSCN7043.JPG

Учениця 7-А класу гімназії Ружинська Аліна взяла участь у роботі регіональної студентсько-учнівської науково-практичної конференції "Навчальний заклад: історія та сучасність", яка буда проведена на базі історичного факультету Харківського національного педагогічного університету 27 березня 2018 року.

/Files/images/2017/DSCN7047.JPGРужинська Аліна, учениця 7-А класу ХГ№65

Аліна успішно віиступила з доповіддю в секції "Видатні освітяни, науковці та випкскники" та була відзначена грамотою.