ІІ фестиваль «Писанка - 2018»

4 квітня 2018 року, напередодні свята, в Новобаварському районі на базі нашої гімназії, а також ХЗОШ № 153, ХСШ № 93 відбувся ІІ фестиваль «Писанка - 2018». Подія зібрала велику кількість прихильників великого дива – Писанки.

Фестиваль писанок – влучна нагода поділитися святковим настроєм із гостями й показати красу головної пасхальної традиції – писанкарства. Ініціатором та натхненником проведення фестивалю стала голова адміністрації Новобаварського району Т.А.Цибульник.

Продемонструвати свої пасхальні витвори мали змогу понад тисяча учасників фестивалю, які презентували роботи в п’ятьох номінаціях: «Краща пасхальна композиція», «Краща класична писанка», «Краща сучасна писанка», «За оригінальність виконання», «Приз симпатій глядачів».

Пасхальні роботи вражали не тільки своєю майстерністю та оригінальністю, а й використанням різноманітної техніки виконання, фантастичним відтворенням пасхальної тематики. Тому, незважаючи на свою компетентність, журі фестивалю було вкрай важко оцінювати унікальні експонати. До складу журі входили представники батьківської громади, учнівського самоврядування, а також засновник фестивалю - голова адміністрації району Т.А.Цибульник, депутат Харківської обласної ради О.Ю.Ткаченко, депутат Харківської міської ради Ю.І.Медведєв.

Переможці фестивалю «Писанка - 2018» отримали нагороди та солодкі подарунки. Організатори фестивалю не обійшли увагою й батьків переможців, які теж були відзначені на святі.

Фестиваль писанок і писанкарства сприяє збереженню українських традицій, вихованню патріотизму, знань з українознавства, народознавства, сприяє залученню дітей до творчості і майстерності.