Екскурсія до пожежної частини

/Files/140418-5.jpg

13 квітня учні гімназії завітали до 7-ї пожежно-рятувальної частини Новобаварського райвідділу ДСНС міста Харкова.

Рятувальники провели для дітей пізнавальну екскурсію, під час якої розповіли їм про правила пожежної безпеки, поведінки на воді та при виявленні вибухонебезпечних предметів, розширено уявлення про роботу пожежників та способи гасіння пожеж. Відвідувачі ознайомилися з тонкощами професії пожежника, побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль-автоцистерну, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Бажаючі також особисто могли потримати пожежний ствол, приміряти бойовий одяг та спорядження, а також посидіти у пожежному автомобілі.

Ця зустріч запам’ятається надовго і принесе багато користі в процесі здобуття знань з питань безпеки. Після побаченого і почутого кожен глибше розуміє важливість професії рятувальника, а також усвідомить заходи, що допоможуть запобігти надзвичайній ситуації.