Ярмарок до Дня Європи в Україні

4 травня 2018 року в гімназії відбулось яскраве свято - ярмарок до Дня Європи в Україні. Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місце, де народилася, де минуло її дитинство.
Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.
Кожен із нас має найзаповітнішу мрію – відвідати країни, побачити цікаві місця. Сьогодні, ми всі разом здійснимо подорож і побуваємо в країнах Європи. Я думаю, ця подорож буде захоплюючою і цікавою.

Учні 1 класів запрошують відвідати мальовничі куточки України,

Подорож Великобританією подарують учні 2 класів

Учні 3 класів запрошують нас до сонячної Італії.

Учні 4 класів познайомлять нас з традиціями Болгарії.

А хто з вас бував в Грузії? Сьогодні учні 5 класів будуть вашими провідниками, ви дізнаєтесь багато цікавого про культуру та традиції цієї країни.

Дізнатися багато цікавого про Німеччину допоможуть нам учні 6 класів.

Запрошують на гостини до найближчої сусідки України Польщі учні 7 класів.

Хто з вас не мріяв побувати у Франції? Сьогодні вам подарують таку нагоду учні 8 класів.

Якщо сьогодні декому спекотно, вас запрощують у гості до Фінляндії учні 9 класів та Швеції учні 10-11 класів.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з
багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і, зрозуміло, талановитими людьми.

Але приводом для сьогоднішньої зустрічі є не лише День Європи, сьогодні ми проводимо фінальний етап ІІІ загальногімназичного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької пісні «Веселка миру- 2018». За результатами відбіркового етапу в фінал увійшли:

Творчий колектив 1-В класу «Веселка» з піснею «Райдуга», творчий колектив 4-А класу «Григорівські солов’ї» з піснею «Наш край», співочий колектив 5-А класу «Симфонія миру» з піснею «Мир», співочий гурт 7-В класу «Метелики» з піснею «А на море белый песок», гурт 8-А класу «Cinnamon», ми почуємо пісню «Тримай мене міцно», учениця 8-Б класу – Приходько Марія, у виконанні Марія ми почуємо пісню «Майже весна», гурт «Серденько» 9-Б та 9-В класів: дівчата виконають пісню «Одна калина», учениця 11-А класу Чабановська Діана, у виконанні якої ми послухаємо пісню «Квітка-душа».

КУЛЬМІНАЦІЄЮ НАШОГО ФЕСТИВАЛЮ СТАЛО ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ!!!!!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГОЛОСУВАННЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ СВЯТА ПЕРЕМОЖЦЕМ ІІІ ЗАГАЛЬНОГІМНАЗИЧНОГО ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ПІСНІ "ВЕСЕЛКА МИРУ-2018" СТАЛА УЧЕНИЦЯ 11-А КЛАСУ ЧАБАНОВСЬКА ДІАНА.

/Files/photogallery/9184/IMG_5456.JPG

Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам фестивалю: учням. вчителям, небайдужим батькам, гостям.