V щорічний фестиваль вшанування переможців інтелектуальних, творчих та спортивних змагань "Віват гімназія!"

17.05.2018 у гімназії відбувся V щорічний фестиваль вшанування переможців інтелектуальних, творчих та спортивних досягнень у 2017/2018 навчальному році.

На цю подію учнів, вчителі та батьки чекали з нетерпінням. Це - яскраве свято науки, творчості та спорту.

В заході взяли участь понад 200 учнів гімназії в таких номінаціях "Інтелектуальний прорив", "Творчі досягнення" та "Спортивні досягнення", 35 вчителів, які підготували учнів - призерів змагань різного рівня.

В номінації "Інтелектуальний прорив" були відзначені подяками призери інтелектуальних змагань обласного, міського та всеукраїнського рівнів: олімпіад, турнірів. конкурсів та вчителі, які підготували призерів змагань: Беседіну Галину Володимирівну, Попову Галину Борисівну, Косенко Юлію Петрівну, Дяченко Світлану Львівну, Пархоменко Інну Володимирівну, Горпинко Оксану Сергіївну.

В номінації "Спортивні досягнення" були відзначені команди гімназії з футболу, міні-футболу, волейболу та баскетболу, їх наставники - вчителі фізичної культури Гулага Анатолій Михайлович, Ружинська Ірина Олександрівна, Подгорна Катерина Олександрівна і Меркулова Олена Миколаївна.

В номінації "Творчі досягнення" були відзначені переможці творчих конкурсів з малювання, танцювальних конкурсів, учасники шкільних заходів - танцювальний колектив "Вікторія", учасник міських змагань дружин юних пожежних "Ми- неперевершені".

Учасникам фестивалю "Віват гімназія!" дарували свою творчість учні 1-А класу з композмцією "Ми - круче за всіх", 3-В класу "Ми - маленькі діти", танцювальна пара 3-Б класу - Інденко Радмір та Ковтун Оксана.

Вітаємо! Бажаємо не зупинятися до досягнутому, йти вперед - назустріч наступним перемогам.