Урочисте закриття табірної зміни у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей "Берізка"

Концертною програмою «Ура! Канікули!» відбулось у гімназії урочисте закриття табірної зміни, яка включала в себе хореографічні та вокальні номери, підведення підсумків роботи табору "Берізка".

Різноманітні заходи допомогли зробити відпочинок дітей цікавим і веселим. Діти відвідали музей природи, планетарій, Театр музичної комедії, театр Мадригал, страусину ферму, Шоколадну фабрику «Престиж» районну бібліотеку, дитячу залізницю, Парк відпочинку ім. Горького, Харківський зоопарк. Продовжили вивчення історії рідного міста, історії району: ходили на екскурсію по екологічній стежині Григорівського бору. Діти брали участь у районному святі у Карповскому саду, а до Міжнародного Дня захисту дітей - у таборі пройшов святковий концерт та конкурс малюнків на асфальті «В країні дитинства».

Також протягом зміни було проведено конкурси: «Світ пісні», «Ми веселі туристи», «Таланти табору», свято гри «Давай пограємо», вікторини «Екологія та ми», «До, ре, мі», «Зелена аптека», літературна вікторина, інсценізування казок «Стара казка на новий лад». Були проведені виховні заходи: «Кажімо більше ніжних слів», ігрова програма «Подорож у країну Небезпечних предметів», Гра-подорож «Солодке дерево», година спілкування «Як зберегти життя в сучасному світі».

Батьки дітей вдячні працівникам табору за чуйне і уважне відношення до їх дітей, чітко організовану роботу табору, цікаве дозвілля дітей. Головним підсумком роботи табору стало те, що діти гарно відпочили, загартувалися.