Учениця 5-А класу Тур Маргарита відзначена дипломом Міністерства освіти і науки України та Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору за участь у Другому Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких робіт імені Володимира маняка і Лідії Коваленко у номінації "Кращі дослідницькі і мистецькі роботи учнів 5-11 класів". Маргарита представила до широкого загалу дослідження з історії її родини "Голодомор в історії моєї родини" (науковий керівник - к.і.н. Чаркіна Т.І.). Дані про її дідуся, історію якого вона досліджувала, будуть внесені до глобальної бази історії Голодомору. Вітаємо Маргариту та бажаємо їй творчих успіхів на теренах науки!