Вітаємо з Днем знань!

Перше вересня – радісний день, коли після літнього відпочинку ми повернулися до школи, щоб отримати нові знання і зустрітися з друзями. Це день, коли школа знову наповнилась радісними дитячими голосами і шарудінням зошитів.

Скільки дітей, квітів, весела музика, нова нарядна форма. Радісно пролунав дзвоник, сповіщаючи про початок нового навчального року.

Добра традиція починати новий навчальний рік зі свята – це заряджає настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні. Урочистою святковою лінійкою розпочали новий навчальний рік учні та вчителі гімназії, серед гостей була присутня заступник голови адміністрації Новобаварського району з житлово-комунальних питань Башлай Оксана Володимирівна, яка привітала учнів гімназії, вручила подарунки першокласникам від Харківського міського голови Г. Кернеса та депутата обласної ради Ткаченка Олександра Юрійовича.

В цей день ми всі прийшли до школи особливо нарядні, з букетами квітів. Вчителі та директор зустріли учнів теплими словами, побажаннями успіхів у навчанні, а школа - відремонтованими красивими навчальними кабінетами, відновленим сходами, спортивною та актовою залами, заквітчаним подвір’ям та спортивною площадкою.

Педагогічні працівники гімназії докладають чимало зусиль для творчого розвитку і самоствердження молодого поколіннія, щедро дарують свою життєву мудрість та сповна розкривають педагогічну майстерність на освітянській ниві. Сподіваємось, зерна науки, закладені в школі дадуть добрі сходи і зростуть урожаєм мудрості та натхнення.