"Козацького роду нема переводу"

11 жовтня 2018 року в Харківській гімназії №65 був проведений урочистий захід, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва, - тематичне свято «Козацькому роду нема переводу» за участі завідувача кафедрою військової підготовки Букіна Миколи Петровича, старшого викладача кафедри Цимбала Богдана Михайловича, доцента кафедри Шараватової Олени Павлівни), курсантів служби цивільного захисту 2-го курсу Терещенка К.О., Нікітіної О.В. та Савченка І.О. Національного

університету цивільного захисту України, учнів школи №106 Шевченківського району.

Теплими та сердечними були вітання директора гімназії Ткаченко Лідії Анатоліївни, яка побажала юним нащадкам козаків наснаги, терпіння, сили волі та розуму, а найголовніше – бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Команди учнів показали свої знання з історії козацтва, демонстрували фізичну міць, силу та спритність.

В змаганнях брали участь не лише хлопці, дівчата – продемонстрували свої таланти та вроду, кмітливість та ерудицію.

За результатами змагань були визначені переможці в різних видах змагань.

Такі заходи стали традиційними для нашого закладу: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю.

В цей непростий для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – громадян вільної держави.

Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.