Зустріч учнів ХГ №65 з фахівцями торгово-економічного коледжу

Чи все ми знаємо про користь харчування, про фейкові продукти, про складові харчових продуктів, які споживаємо? Виходить, що ні!
Учні нашої гімназії поспілкувались з цього питання з фахівцями. Вони відвідали торгово-економічний коледжі були дуже вражені від побаченого і почутого. Фахівці, технологи, товарознавці розповіли багато цікавого і корисного. Тепер наші учні 8-9 класів знають: як готувати здорові сніданки, які продукти є фейковими і як їх відрізняти, як перевірити якість соку і молока, що бувають ресторани здорового харчування та які професійні спеціальності можна отримати, щоб знати про продукти і товари все!!!
Як приємно спілкуватись з фахівцями, як багато корисного можна дізнатись!!! Смакуй з користю! Дбай про здоров,я!!!