Об'єктові тренування Дня цивільного захиcту

12 квітня 2019 року в Харківській гімназії №65 були проведені об’єктові тренування Дня цивільного захисту. В заходах взяли участь учні 1-11 класів, педагогічні працівники гімназії. Відповідно до плану проведення об’єктових тренувань Дня цивільного захисту були проведені години спілкування за темами «Правила безпечної поведінки в школі», «Безпека в школі. Ситуації можливої небезпеки в школі», «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Пожежа.», «Небезпечні ситуації в школі. Пожежі. План евакуації», «Особливості організації захисту дітей у надзвичайних ситуаціях», майстер-класи з виготовлення ватно-марлевих захисних пов’язок, використання первинних засобів пожежогасіння.

Волонтери Харківської обласної організації товариства Червоного Хреста України провели практичні заняття з надання першої долікарської допомоги для учнів старших класів.

Відповідно плану проведення об’єктових тренувань були відпрацьовані дії учасників освітнього процесу та працівників гімназії за сигналом «Увага! Всім!» з елементами евакуації.