Виставка "Великодні дива"

Одним з головних у народних традиціх є весняне свято - Великдень. Це світле і добре свято несе з собою Віру, Надію і Любов. З давніх-давен по довгій і затяжній зимі всі чекали весни, а з нею - і Великодніх свят. Свято Великодня припадає на весняне рівнодення, коли день стає більшим за ніч, символізує перемогу Світла над Темрявою, Дня над Ніччю, Тепла над Холодом, Весни над Зимою. Природа в цей час починає оживати-воскресати після зимового сну, скресають ріки, повертаються птахи, дні стають довшими, а Сонце – теплішим.

Теплими та сонячними стали ці дні і у нас у закладі. Радісним промінчиком свята стала виставка "Великодні дива", яка пройшлаз 26 квітня 2019 року. Діти та батьки підготували багато яскравих, цікавих та змістовних композицій. Як завжди вражала винахідливість та творчість дітей і дорослих.