Гімназія стала учасником Програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»!!!!

Ураааа!!!!! Радіємо!!!! Наша гімназія знову стала учасником Програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»!!!!

Програма організована Центром «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету.
Її мета – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.
«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я.
Беру участь в розіграші конструктора "IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.
#HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys