Районний семінар для вчителів історії "Використання інноваційних технолоігй на уроках історії як один із чинників якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання".

Змістовний та цікавий захід зібрав вчителів історії Новобаварського району в Харківській гімназії № 65. Сьогодні, 20 листопада 2019 року, в ХГ № 65 відбувся районний семінар для вчителів історії "Використання інноваційних технологій на уроках історії як один із чинників якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання".

Вчителі гімназії своєю діяльністю сприяють формуванню нової генерації випускників, які будуть особистостями, патріотами, інноваторами, творцями і частиною інноваційного суспільства, в якому кожен має вільні права і можливості для розвитку свого таланту упродовж життя.

Одним з таких яскравих педагогів закладу є вчитель історії Горпинко Оксана Сергіївна, професіонал високого рівня, людина, котрій небайдужа справа, якій вона присвятила майже чверть століття.

Учитель формує в учнів національну гідність, патріотизм, толерантність. Дбає про підвищення інтересу молоді до вивчення історії та права, залучає до творчої роботи.

Учитель впроваджує в освітній процес найефективніші форми та методи роботи, працює над узагальненням досвіду, удосконалює педагогічну та методичну майстерність.

Під час семінару його учасники були ознайомлені з досвідом роботи Горпинко Оксани Сергіївни щодо формування критичного та креативного мислення учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках історії та впровадженням сучасних методик викладання предмету під час підготовки до ЗНО; удосконалили фпхову майстерність з питань особливотсі роботи при використанні інноваційних технологій на уроках з метою підвищення якості освіти учнів.