82-річниця Бабиного Яру

29 вересня – річниця від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). Бабин Яр – це некрополь для більш ніж 100 тисяч цивільних громадян – як дорослих, так і дітей та людей старшого віку, військовополонених.

29 вересня 2023 року у ХЛ №65 відбулась виховна година, яка була присвячена 82-річниці трагедії Бабиного Яру.

На уроці учні розкрили зміст і наслідки цієї страшної трагедії, її причини та наслідки для усього людства. .

Річниця трагедії Бабиного Яру- це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

/Files/images/IMG_7290.jpeg

/Files/images/IMG_7291.jpeg