«НеЛекції» з Олександром Педаном

Дружня родина ліцею №65 на території паркінгу ТРЦ «Нікольський» відвідала інтерактивний квіт «НеЛекції» з Олександром Педаном,у межах кампанії «Спільно до навчання» за ініціативи Міністерства освіти і науки, дитячого фонду ООН (ЮНСЕФ) та першої леді України Олени Зеленської.

«Спільно до навчання» ‒ це захід на якому шоумен Олександр Педан та стендап-комік Василь Байдака спілкуються з дітьми та молоддю про безпеку, в інтерактивний формі – «НеЛекції».

До Харкова на 2 дня 20 та 21 жовтня з НеЛекцією завітав громадський діяч, телеведучий Олександр Педан та провів для харківських тінейджерів тренінги в інтерактивній формі за наступними темами:

• культура безпеки;
  • мінна безпека;
  • фізичне та психічне здоров’я;
  • важливість навчання під час війни.

Обговорили важливі теми сьогодення: мінна безпека, психічне та фізичне здоровʼя, важливість освіти в умовах війни. Учні отримали корисні знання та неймовірні емоції від проведеного заходу.

/Files/images/IMG_9054.jpeg/Files/images/IMG_9057.jpeg/Files/images/IMG_9055.jpeg/Files/images/IMG_9056.jpeg/Files/images/IMG_9045.jpeg/Files/images/IMG_9044.jpeg