Ярмарка «Квітка миру» ІІ етап акції «Якщо кожен допоможе - Україна переможе»

ЯКЩО КОЖЕН ДОПОМОЖЕ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ - ІІ етап акція «Квітка миру»

Харківський ліцей №65 представляє власноруч зроблені дітьми поробки, картини, малюнки, квіткові композиції, заколки та віночки.

Мета акції - збір для ЗСУ. Всі кошти з продажу картин та поробок будуть перераховані на потреби ЗСУ

Цього року поробки, смаколики та картини миротворці продають на благодійних ярмарках, а також через телеграм-канал «Якщо кожен допоможе - Україна переможе»

30.10.2023 освітяни ХЛ №65 провели ярмарку у парку ім. Фаріса Сафарова. Діти ті їх батьки залюбки допомогали у продажу і звісно пішли не з пустими руками, бо всі ми робимо добру справу - допомогаємо нашим Захисникам та Захисницям!

Галерея "30.10.2023 Ярмарка «Квітка миру» ІІ етап акції «Якщо кожен допоможе - Україна переможе»"