Шкільний урок волонтерства «Як творити добро тут і зараз»

Шкільний урок волонтерства створено для того, щоб учні могли дізнатися більше про те, що таке волонтерська діяльність, як стати частиною волонтерського руху, та усвідомили, як своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем.

Які цілі уроку?

• Сформувати в учнів та учениць уявлення про волонтерську діяльність, її види та користь, яку вона приносить волонтеру та суспільству.
  • Розтлумачити поняття «волонтерство», «волонтер», «соціальна проблема».
  • За допомогою практичних вправ та групових обговорень сформувати бажання долучитись до волонтерських ініціатив, а також допомогти зрозуміти, із чого почати свій шлях у волонтерстві.

Сьогодні ми з учнями ліцею №65 поговорили про волентерську діяльність, її користь для волонтера та суспільства

Протягом уроку ми відкрили волонтерство для себе, а також дізналися, як кожен та кожна з нас може долучитися до цього руху та зробити свій внесок у майбутнє.

Бути волонтером — це захоплююча пригода та надзвичайна можливість зробити світ кращим. Для цього не потрібні особливі знання або досвід. Кожен із нас може допомогти тим, хто цього потребує.

Галерея "02-03.11.2023 Шкільний урок волонтерства «Як творити добро тут і зараз»"