Ярмарка та благодійний аукціон ХЛ №65

ІІ етап акції «Квітка миру»-ЯКЩО КОЖЕН ДОПОМОЖЕ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Харківський ліцей №65 знову бере участь у ярмарці/
Освітяни займаються продажемвласноруч зроблених дітьми поробок, картин, малюнків, віночків, браслетів та інших квіткових композицій.Діти та батьки допомогали у продажу і звісно пішли не з пустими руками, бо всі ми робимо добру справу - підтримуємо наших Захисників та Захисниць.
Мета акції - збір для ЗСУ. Всі кошти з продажу картин та поробок будуть перераховані на потреби ЗСУ
А зараз у ліцеї проходить благодійний онлайн-аукціон, на нашій сторінціfacebook ХЛ №65ви можете подивитисьусілоти аукціону.

Ми оберемо щасливчиків які отримають запропоновані роботи в прямому ефірі за жеребкуванням 20.11.2023

Для участі в аукціоні потрібно:

1. Задонатити 100 грн.
  2. В коментарях на сторінці facebook ХЛ №65 поставити свій порядковий номер та прізвище під роботою, яка зацікавила
  3. Зробити репост на свою сторінку

Зробіть ще один крок до перемоги!