Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно, 4 лютого, відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який започаткував «Міжнародний союз боротьби з онкологічними захворюваннями» (UICC).

Галерея "04.02.2024 Всесвітній день боротьби проти раку"

У ХЛ № 65 велику увагу приділяють вихованню здорового способу життя серед здобувачів освіти. Напередодні цього дня були проведені бесіди, диспути, де старшокласники розширили свої знання про причини виникнення онкологічних захворювань, їх протікання, а саме головне – про запобігання та профілактику цих захворювань.

Метою проведення Всесвітнього дня боротьби з раком в школі стало підвищення обізнаності учнів про одне з найстрашніших хвороб сучасної цивілізації, привернення уваги до завдань, що стоять передсвітом в боротьбі з цим захворюванням.

Привертаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, вихованці усвідомили, що можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.