Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Підійшов до фіналу ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Вітаємо наших талановитих учнів-переможців!

Друге місце посіла

Тарасенко Марія Володимирівна (учениця 8-А класу) – в секції «Філософія», науковий керівник Безпалий М.М.

Треті місця здобули:

Матвєєв Іван Вячеславович ( учень 9-Б класу) – в секції «Системи та технології штучного інтелекту», науковий керівник Куренко В.О.;

Нагорна Софія Валеріївна (учениця 9-А класу) – в секції «Теорія, історія мистецтва та арткритика», науковий керівник Косенко Ю.П.;

Дружиніна Софія Антонівна (учениця 10-А класу) – в секції «Історія України», науковий керівник Горпинко О.С.

Пишаємось, що усього в конкурсі перемогу здобули 4 юних науковця!

Із них: 1 – друге та 3 – других місця!

Щиро дякуємо учням та їх науковим керівникам за блискучі виступи!

Галерея "27.02.2024 Переможці ІІ (обласного) етапу МАН України!"