Підведення підсумків Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

Для того, щоб діти знали як уберегти своє життя і вміли приймати правильні рішення в умовах надзвичайної ситуації, необхідно навчати їх основним правилам безпеки життєдіяльності.

Тому, з метою попередження травмування та загибелі учасників освітнього процесу на пожежах, інших надзвичайних ситуацій, профілактики нещасних випадків з учнями під час освітнього процесу та в побуті, дитячого дорожньо – транспортного травматизму, дотримання правил пожежної безпеки, обережного поводження з вогнем в період з 01.04 по 05.04.2024 р. в ХЛ № 65 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

/Files/images/2023_/тбз1.jpg/Files/images/2023_/тбз2.jpg/Files/images/2023_/тбз3.jpg

Галерея "05.04.2024 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"