День Цивільного захисту

День ЦЗ - щорічна традиційна форма навчання дітей для закріплення отриманих теоретичних знань про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля та практичні дії з особистої безпеки і захисту дітей під час надзвичайних ситуацій.
Розпочато проведення Дня ЦЗ загальноліцейним онлайн-заходом, які для учнів 1-11 класів провели юні рятівники пожежні дружини «Код UA» за темою «День ЦЗ. Бути обізнаним. Вибухові предмети. Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
17.04.2024 День Цивільного захисту
В цей день в закладі освіти були проведені тематичні онлайн заходи: онлайн -бесіди " Правила безпеки під час війни ", " Війна, евакуація, небезпека ", " Як діяти при виникненні надзвичайної ситуацій в умовах воєнного стану тощо. Також переглянуті навчальні ролики «Безпека дітей під час війни, «Правила поводження під час обстрілу», «Небезпечні предмети», «Увага! Повітряна тривога», для учнів 10 - 11 класів були проведені онлайн – практичні заняття «Засоби індивідуального захисту», «Найпростіші засоби пожежогасіння», «Надання домедичної допомоги»
Практичні онлайн - заняття ДЕНЬ ЦЗ
В рамках співпраці для дружини юних рятівників пожежних «Код UA» були проведенні практичні заняття з представниками ДСНС.