з 29.04.2024 по 03.05.2024 тиждень щодо запобігання нещасним випадкам із людьми на водних об’єктах

Заплановано проведення годин спілкування «Обережно на воді!» з провідним інспектором ВЗНС по Новобаварському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС у Харківській області Кравченком С.В. з учнями з учнями 8-х класів ;практичні заняття з надання першої домедичної допомоги потерпілим за участю лікаря - педіатра Кущенко Ю. І. для учнів 9-х - 11-х класів; інформаційно-роз’яснювальна робота щодо безпечної поведінки на водних об’єктах з представниками Ювенальної превенції капітаном Національної поліції Ляшенко А.Е, капітаном Биковим О.І з учнями 5-х - 7-х класів; проведення онлайн - вікторин з правил безпечної поведінки на водних об’єктах для учнів 1-х - 11-х класів; практичні заняття з вивчення правил поведінки на воді, надання першої медичної допомоги потерпілим з представниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області та інші цікаві, пізнавальні заходи.