ХІІ регіональна науково-технічна конференція довузівської молоді "Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях"

Щорічна участь учнів 10, 11 класів гімназії в науково-технічних конференціях, семінарах, читаннях є традиційним. Але цього року вперше в конференції взяла участь учениця 8 - го класу. ЇЇ доклад "Максимальна кількість хімічних елементів в періолдичній таблиці Д.І.Менделеєва" зацікавив слухачів, серед яких були студенти, науковці.

Вітаємо Балан Олесю, ученицю 8-А класу, учасницю ХІІ регіональної науково-технічної конференції довузівської молоді "Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях" та її керівника Борисенко Ларису Миколаївну. Бажаємо творих успіхів.