Участь у ІІ етапі XV міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Команда "Комета" Жовтневого району -учасники ІІ етапу XV міського турніру з основ інформатики 12.04.2014

12 квітня відбувся ІІ етап XV міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів ЗНЗ, в якому взяла участь команда юних інформатиків "Комета" Жовтневого району. До складу команди увійшли учні 5-А класу гімназії: Іванова Ольга, капітан команди,Авдєєнко Микола та Баранов Даніїл.

Команда "Комета" змагалась гідно, демонструвала здатність вирішувати складні наукові та дослідницькі завдання, подавати свої розв'язання у доведеній до впровадження формі, захищати їх під час наукової дискусії.

На жаль, за результатами змагань, команда не увійшла до складу переможців.

Ми вітаємо команду з дебютом, бажаємо всім учасникам та керівнику команди, вчителю інформатики ХГ № 65 Пархоменко Інні Володимирівна творчих успіхів та перемог у наступних турнірах